profil firmy

Společnost Konfes působí na českém trhu již od roku 1990. Zkušenosti s tlumočnickou technikou mají oba zakladatelé již od roku 1968. Jiří Pick a Michal Horák začínali po roce 1990 s pronájmem tlumočnické techniky. Postupem času, spolu s rostoucími nároky zákazníků, rozšiřovali svoji nabídku techniky i služeb tak, že dnes je možné zajistit jakýkoliv požadavek a kompletní servis.

Pořádáte malé setkání s přáteli, školení, seminář nebo mezinárodní symposium? Díky bohaté praxi v tomto oboru Vám rádi zajistíme vše, co potřebujete. Zejména tlumočnickou, audio-video techniku, projekční a kancelářské vybavení, osvětlovací techniku, ale také tlumočnický a překladatelský servis, cateringové služby, květinovou výzdobu, zajištění hostesek, sálů nebo zajímavých prostor či mobiliář. Nejen v Praze, po celé České republice, ale i v různých zemích Evropy – v Rakousku, Německu, Polsku nebo na Slovensku.

Spolupracujeme spolu s mnoha pražskými hotely, kam dodáváme techniku pro semináře, tiskové konference nebo gala večery. Na různých místech pracujeme pro významné agentury a naše stálé zákazníky. V divadlech, kavárnách, restauracích, společenských sálech, v prostorách Úřadu vlády, ministerstev, vyslanectví, bankovních domů i nadnárodních společností. Zkušeností je opravdu mnoho.

Naše zákazníky se snažíme zaujmout nejen osobním přístupem, vstřícností a maximální flexibilitou, ale také rozumnými cenami a nadstandardními slevami. Velmi rádi Vám zašleme cenovou nabídku. Poptávku nám můžete poslat e-mailem, faxem nebo volejte pro domluvení schůzky.

Pokud využijete našich služeb, můžeme slíbit, že uděláme maximum pro spokojenost Vaši i Vašich zákazníků.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Jiří Pick a Michal Horák

Novinky

05-05-2016
Nový osvětlovací pult Avolite

Nyní už můžeme řídit světla na vaší show opravdu profesionálně. Více info zde.

podrobnosti »

05-05-2016
pronájem osvětlovacího pultu Stairville

Jeden menší pult pro ovládání světel. Více info zde.

podrobnosti »
KONFES kongresová technika,s.r.o. - idatabaze.czOzvučování, osvětlování - idatabaze.cz