2007

20-12-2007 Hrádek nad Nisou - Trojmezí

Slavnostní otevření hranic

Největší oslavy při vstupu České republiky do Schengenu se uskutečnily právě v Hrádku nad Nisou. Přítomni byli čelní představitelé naší i zahraniční scény. Výjiměčná byla instalace venkovní tlumočnické techniky za použití indukční smyčky. Jedná se sice o starší zařízení, ale díky pečlivé přípravě, stále funkční. Dále jsme dostali za úkol ozvučit celý prostor a připravit linky pro cca 50 novinářů. Hostů bylo kolem 300! Celou akci jsme nahrávali ve formátu mp3 a pořídili videozáznam na HD videokameru.

08-11-2007 Crowne Plaza hotel

zadní projekce

Johnson Controls international Kick off meeting Půlroční příprava této konference se vyplatila. Nejvíc pozornosti si zaslouží scéna. Použili jsme bílou potahovou látku, tmavě modré orámování pláten 2×3m se zadní projekcí 5200ASNI lm, přičemž bylo třeba vyřezat nápis z polystyrenu v požadovaném fontu a barvě. Největším oříškem byl požadavek na výrobu skleněného barevného goba, které kvůli náročnosti barevného složení nového loga muselo být slepeno ze tří různobarevných sklíček. Gobo bylo vyrobeno v Německu a vyšlo desetkrát dráž než-li běžné gobo plechové. Klient byl však spokojen a může ho využívat i na další akce. Dodávali jsme též nábytek, podium s kobercem v požadovaném odstínu, řečnické pulty New Design s vestavěnými LCD, mikrofony a LED lampičkami. Kompletním nasvícením v barvách loga společnosti jsme dosáhli příjemné atmosféry po celou dobu čtyřdenního jednání.

18-10-2007 Top hotel Praha

panoramatické plátno s projekcí

Ahold konference Tato akce byla vyjímečná zejména použitím obřího panoramatického plátna se spojenou trojprojekcí. Jedná se o poměrně nákladnou záležitost, na druhé straně působí vyjímečně, efektně a zároveň plní funkci dekorativního pozadí. Samozřejmostí bylo využití digitálního tlumočnického zařízení Integrus a využití podpůrných bočních projekcí o rozměrech 2×3m.

08-10-2007 Michael Porter live in Prague

sál

Palác Žofín Nejvyhledávanější světový guru a stratég v oblasti podnikání. Na tuto prestižní akci jsme zajišťovali kompletní technický servis. Ozvučení, osvětlení, digitální tlumočení Bosch Integrus pro 300 účastníků, projekční plátno 3×4m se zadní projekcí 6000ANSI lm, 4 podpůrné plazmové obrazovky, řečnický pult, náhledový monitor a videokameru se záznamem.

08-07-2007 Průmyslový palác pražského Výstaviště

podium

10 let Penny Market v České republice O čtvrt roku později jsme měli možnost zajišťovat oslavy desátého výročí řetězce diskontních prodejen Penny. Oproti oslavám Interspar byla tato sice menší, ale důležité je, že zákazník byl spokojen, když vše dopadlo podle jeho představ. Kromě ozvučení, osvětlení a podia jsme zajišťovali i LED stěnu o rozměru 3×4m. Došlo i na naše řečnické pulty New Design.

18-04-2007 10 let Interspar v České republice

venkovní podium

9 hypermarketů Interspar 3×Praha, Brno, České Budějovice, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice a Prostějov Tato akce se řadí mezi naše nejnáročnější. Zahrnovala obrovské nasazení, přesné plánování a výbornou logistiku. V jeden den se na devíti místech v republice měla zajistit technika pro oslavy 10. výročí společnosti Interspar. Bylo třeba zajistit dostatečné množství techniky, dopravu, personál na instalaci a obsluhu ozvučení, osvětlení, stavbu pódií vč. dekorativních zástěn. Pro některé lidi i ubytování ve vzdálenějších městech. Celkem bylo potřeba 24 techniků vč. pomocného personálu a řidičů, 4 osobní, 6 dodávkových a 1 nákladní auto. Přípravu celé akce jsme fakticky zvládli během dvou týdnů ve dvou lidech, neboť rozhodnutí padlo na poslední chvíli.

08-04-2007 Crowne Plaza hotel Evo Bus Mercedes konference

konference

Kromě ozvučení a osvětlení jsme zajišťovali i dekorační stěnu se zadní dvouprojekcí – 5200ANSI lm s výměnnými objektivy na plátna 2×3m a výrobu plechového goba (loga společnosti). Využil se také náš designový řečnický pult s vestavěným LCD, kondenzátorovými mikrofony a lampičkou s LED světlem. Řečník navíc používal profesionální náhlavní mikrofon DPA 4066.

08-02-2007 Top hotel Praha

kongresový sál s technikou

Ahold konference Tentokrát jsme kromě tlumočnické techniky zajišťovali celkem šest projekcí, přičemž hlavní plátno se muselo před večerní akcí sundat a po výměně objektivu se promítalo na plátno visící za kapelou. Dále jsme zajišťovali dekorace, řečnický pult s náhledovými monitory a odbavovací videorežii.

03-01-2007 Mövenpick hotel

party

Client party Již tradičně jsme zajišťovali ozvučení, projekci, vnitřní a venkovní osvětlení.

Vyberte Rok